preloader

Кар’єра

  Промислове підприємство «ЗІП» входить до п’ятірки найсильніших компаній галузі на території СНД, будучи одним з найбільших роботодавців в Україні. На головному підприємстві та 28 філіях по Україні працюють понад 600 осіб. На підприємстві діє Колективний договір, бюджет якого налічує близько 8 млн. грн.

Переваги співпраці з ТОВ ПП «ЗІП»:

                lk_page_ic_1                                 lk_page_ic_12                                                  Своевременная и достойная оплата                             

Робота в команді професіоналів               Своєчасна та гідна                    Можливість  для професійного та особистого
                                                                                               оплата праці                                                       розвитку

 Що потрібно знати, перш ніж відправити резюме на вакансію:

  1. Ознайомтеся з діяльністю підприємства на нашому сайті. Це допоможе Вам зорієнтуватися в переліку напрямів діяльності компанії, уявити себе частиною нашої команди, визначитися чи збігаються наші цінності і очікування.
  2. Уважно вивчіть вимоги на вакансію, чи відповідають Ваш досвід, знання, кваліфікація заявленим вимогам. Відредагуйте своє резюме згідно з вимогами.
  3. Зробіть акцент на власних досягненнях, чому саме Ви – ідеальний кандидат.
  4. Після отримання Вашого резюме ми зв’яжемося з Вами протягом 1 тижня в телефонному режимі в разі зацікавленості у Вашій кандидатурі. Або відповімо по електронній пошті в разі, якщо поки ми не готові запропонувати Вам зайняти будь-яку вакансію в нашій компанії.
  5. Головне пам’ятайте, ми цінуємо чесність і відкритість, здатність нести відповідальність за свої дії і обіцянки, очікуємо від Вас зворотного зв’язку на будь-якому етапі співпраці.

        Ми гарантуємо гідну оплату праці, а також створюємо всі необхідні умови для комфортної роботи, а успішна кар’єра залежить тільки від досвіду, професіоналізму, результатів і бажання працювати.
Якщо Ви готові розвиватися і вдосконалюватися разом з нами, а Ваші людські та професійні якості додадуть цінності компанії – ласкаво просимо в колектив компанії «ЗІП»!

     

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data