preloader

Про нас

«ЗІП» – це компанія з довгою історією, яка починалася з «гаражного виробництва» клею та розвинулася до розмірів величезної корпорації.

До складу корпорації входять:
ТОВ ПП «ЗІП» – виробництво та реалізація лакофарбової продукції та супутніх товарів.
ТОВ «Еталон Пак» – виробництво та реалізація металевої тари.
ТОВ «Промзіпактів» – надання транспортних послуг.

Підприємства корпорації об’єднані спільною професійною та соціальною політикою, заснованою на єдиних цінностях і методологічних підходах.

Наша місія: «Гідне робити доступним»
Робимо гідні продукти за доступними цінами для наших клієнтів. Робимо гідне доступним для наших співробітників та партнерів, використовуючи нашу перевагу – наші переконання.

Наші цінності та принципи ведення бізнесу допомагають нам залишатися успішними сьогодні та з упевненістю дивитися в майбутнє, зберігаючи баланс між прибутком, задоволеністю наших клієнтів і благополуччям наших співробітників.

      1.Чесність

Ми чесно робимо свою справу. Нам не потрібен результат за будь-яку ціну. Ми розуміємо, що рішення проблем споживачів і задоволення від використання наших продуктів – ось те, що дозволить нам сподіватися на «завтра».

    2. Повага до конкурентів

Ми вдячні конкурентам. Вони змушують нас поліпшуватися кожен день бути краще, ніж учора.

    3. Відповідальність

Ми розуміємо відповідальність за середовище, яке формуємо. Кожен з нас пам’ятає, що він представник компанії в суспільстві!

      4. Вимогливе і шанобливе ставлення

Наше золоте правило «Стався до людей так, як би ти хотів, щоб ставилися до тебе». Ми впевнені в тому, що кращі професіонали поруч.

Ми розуміємо, що саме ми самі створюємо ту реальність, в якій живемо і працюємо. Кожен з нас створює прекрасний, світлий світ в своєму серці, у своїй душі, в своїй сім’ї, в своїй команді – так ми змінюємо весь світ!

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data