Промышленное предприятие ЗИП

Лайфхак: як перевірити, чи висохли стіни після шпаклівки?

Підготовка стін до фарбування обов’язково має на увазі ряд робіт. Кожна із них проводиться тільки на сухій поверхні. Увага! А як же зрозуміти, що поверхня 100% висохла? Запам’ятовуйте лайфхак від майстра.

Що важливо знати про висихання матеріалів?

  1. Что важно знать о высыхании материалов?Скільки сохне шпаклівка, залежить від товщини її шару. Якщо є дірки в стіні, наноситься товщий шар, а для підготовчого вирівнювання достатньо тонкого шару. Висохла шпаклівка чи ні – перевіряйте на найтовстішому шарі.
  2. Скільки сохне нанесений матеріал безпосередньо залежить від зовнішніх умов. Час висихання шпаклівки на етикетці розрахований на покриття шаром до 1 мм і встановлений з урахуванням конкретних зовнішніх показників. Наприклад, середня температура висихання матеріалів +18-20°С, вологість не повинна бути вище 65% і обов’язково – повна відсутність протягів. Якщо один із показників не відповідає, час зміниться. Враховуйте тільки результати випробувань.
  3. Не прискорюйте процес за допомогою зовнішніх впливів! Обдувати стіну вентилятором, підігрівати повітря в приміщенні або шпаклювати фасад на відкритому сонці – усе це прискорить висихання тільки першого тонкого шару, але не наблизить фінальний етап. Спеціально висушена поверхня потім просто потріскається і зіпсує декоративне покриття. Чекайте висихання природним шляхом.

Які існують стадії висихання і як перевіряти поверхню?

стадии высыханияФахівці поділяють процес сушіння будь-якого матеріалу на 4 етапи. Їх перевіряють простим методом випробувань на непомітній ділянці.

  1. Видаляється пил без наслідків. Спробуйте подути на пил або витерти, ледь торкаючись поверхні. Якщо покриття залишилося цілісним, значить, перший етап висихання вже пройшов.
  2. Висихання «на відлип». При легкому дотику поверхня не липне до пальців, на стіні не залишаються відбитки.
  3. Повне висихання. При натисканні на поверхні не залишається слідів. Натисніть на матеріал нігтем. По тому, наскільки чітко видно відбиток, можна визначити, як висохла поверхня.
  4. Процес полімеризації. Це остаточне затвердіння покриття по всій його товщині. Після полімеризації матеріал буквально «не вирубиш сокирою».

Як визначити сухість шпаклівки «на око»?

Суха зашпакльована стіна має однорідний рівномірний колір і не ушкоджується при механічних впливах. Така поверхня ідеально готова для нанесення наступних шарів матеріалів. Вдалого ремонту!

Наші бренди
Наші партнери
закрыть

Fieldset

 

Verification

закрыть

Supplier Data

 

preloader